پروزه مسیحی سازی عراق (2)

در قسمت نخست از فعالیت های برخی از سازمان های تبشیری گفتیم . در این قسمت نیز به روایت تصویر قسمت دیگری از فعالیت های مسیحیان جهت مسیحی کردن شیعیان عراق را بیان می کنیم .

از زمانی که اشغال عراق توسط نیروهای نظامی و مسیحی آمریکایی آغاز شد ، موسسات و سازمان های تبشیری هم سعی کردند در اقصی نقاط این کشور مظلوم نفوذ کرده و به متزلزل کردن بنیان اعتقادی کودکان و جوانان عراقی بپردازند. به طوری که تنها در سال ۲۰۰۳ یکصد سازمان مسیحی تبشیری در عراق فعال شد. روزنامه دیلی تلگراف در گزارش ۲۷ – ۱۲ -۲۰۰۳ نوشت که میسیون های پروتستان با هدف توزیع نیم میلیون انجیل رایگان به عراق هجوم آورده اند و در فاصله همان نخستین اشغال عراق ۸۰۰۰ انجیل رایگان را توزیع کردند.

در هجوم صلیبی جدیدی که به عراق صورت گرفت ، تبلیغات مسیحیت اختصاص به تبلیغات میدانی و رخ به رخ نداشت . بلکه در فضای مجازی نیز این فعالیت ها گسترش یافت :

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/BibleIraq02.jpg

تبلیغ فوق متعلق به یکی از سازمان های جهانی تبشیری به نام ارتش جهانی صلیبیان برای خدمت به مسیح است . دیگر اسم از این واضح تر. وقتی خود مسیحیان به این عنوان ها تصریح می کنند که این جنگ یک جنگ صلیبی است دیگر ما چه بگوییم؟

به تصویر خانم محجبه عراقی که در گوشه تصویر است دقت کنید . در این تبلیغ تقاضای کمک های مردمی برای مسیحی کردن این بانوان مظلوم شیعه شده است تا بدین ترتیب حجاب را از سر آنان بردارند و فسادی که از رهگذر بی حجاب غرب را در خود فرو برده ، کشورهای شیعه را نیز از بین ببرد :

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/mda07-bibles-234X90.gif

 

مرکز این سازمان تبشیری ایالت فلوریدای آمریکاست:

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/bibleiraq01.jpg

این هم تصویری از اناجیلی که به زبان عربی و برای کودکان عراقی نوشته شده است. همراه با تصویر و ادبیات مناسب این گروه های سنی:

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/23.jpg

و این کودکان خوشحالند که هدیه گرفته اند و آن را با ذوق نشان می دهند :

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/1-6-1.jpg

در حالی که قسمتی از محتوای سی دی های هدیه داده شده به این کودکان شیعه و مسلمان عراقی شبهاتی است که علیه اسلام مطرح شده است.

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/12.jpg

در عراق هر کودک مسلمانی یک نسخه از این سی دی ها و کتابچه های اهدایی را در کنار خوراکی و سایر هدایایی کودکانه،  دریافت کرده است.

کتاب زیر که برای کودکان نوشته شده است، حاوی قصه ای است که در آن به شان پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم توهین شده و نیز مسیح را به عنوان فرزند خدا می شناساند:

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/4.jpg

و این هم تصاویری از صدها هزار نسخه کتاب مقدسی که به عربی ترجمه شده و به کودکان داده می شود تا آن را به خانواده های خود به عنوان هدیه تقدیم کنند.

http://tabatabay.persiangig.com/image/masihiat/iraq2/22.jpg

منبع : http://www.pedar.net

/ 42 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوستدار بهجت

سلام دوست خوبم با مطلبی از روایاتی ناب درباره ی آثار نماز به روزم خوشحال می شم تشریف بیارید[قلب]

فریده جلیلوند

دوست گرامی و محترم سپاسگزارم از حضورتان . مطلب بسیار حساس و مهمی است . ممنون از اطلاع رسانی شما . بی بی زمستون

فریده جلیلوند

دوست گرامی و محترم با قبولی عبادت ها و روزه هایتان و نیایش های روز های باقیمانده بی بی زمستون

فریده جلیلوند

دوست محترم عصرتان بخیر به پایان امد این دفتر عید سعید فطر بر شما مبارک بی بی زمستون

مریم

[گل][قلب][بوسه][گل] --- عیدت مبارک فدات شم --- [گل][بوسه][قلب][گل] [گل][قلب][بوسه][گل] --- عیدت مبارک فدات شم --- [گل][بوسه][قلب][گل] [گل][قلب][بوسه][گل] --- عیدت مبارک فدات شم --- [گل][بوسه][قلب][گل] [گل][قلب][بوسه][گل] --- عیدت مبارک فدات شم --- [گل][بوسه][قلب][گل] [گل][قلب][بوسه][گل] --- عیدت مبارک فدات شم --- [گل][بوسه][قلب][گل] [گل][قلب][بوسه][گل] --- عیدت مبارک فدات شم --- [گل][بوسه][قلب][گل] [گل][قلب][بوسه][گل] --- عیدت مبارک فدات شم --- [گل][بوسه][قلب][گل]

تازه نفس

واقعا جالب و در خور تامل هست . به این فکر می کردم که ما کجائیم و ..... راه حل ؟؟؟؟ لطفا فقط بیان مسائل نکنید راه حل هم بدید

دوستدار بهجت

[گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دست][گل][قلب][قلب][گل][پلک][دست][گل][گل] [گل][گل][پلک][دس

باد مهربون

گاهی چنان بدم که مبادا ببینیم حتی اگر به دیده رویا ببینیم من صورتم به صورت شعرم شبیه نیست بر این گمان مباش که زیبا ببینم شاعر شنیدنی ست ولی میل توست آماده ای که بشنوی ام یا ببینیم این واژه ها صراحت تنهایی من اند با این همه مخواه که تنها ببینیم مبهوت می شوی اگر از روزن ات شبی بی خویش در سماع غزل ها ببینیم یک قطره ام و گاه چنان موج می زنم در خود که ناگزیری دریا ببینیم شب های شعر خوانی من بی فروغ نیست اما تو با چراغ بیا تا ببینیم

دوستدار بهجت

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل] [قلب] [قلب] [گل][گل] [گل][گل] [قلب] [قلب] [گل][گل] [گل][گل] [قلب] [گل][گل] [گل][گل] [قلب] [قلب] [گل][گل] [گل][گل] [قلب] [قلب] [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

شیدای خسته

سلام دوست عزیز . ممنون که به من سرزدی . در مورد این که مسیح پیغمبر است شکی نیست و حضرت مسیح (ع) نوید پیامبر آخر الزمان را داده است و بنا به گفته قران مجید سمرن آل عمران بعد از اسلام هیچ دینی پذیرفته نیست آنان که کفر میورزند خداوند سریعا به حساب انان رسیدگی خواهد کرد و آنان کافرند