ده فرمان جنایت انسانی = بخوانید کیفر مقدس!

وای از دست این محبت! عجب واژه ای شده است. اصطلاحا به این واژه های هرجایی که به هر معنای باید و نبایدی آلوده شده اند ، واژه های مبتذل می گویند. امان از وقتی که دیگر قرار باشد این واژه را پیروان برخی از ادیان !  بگویند و بلافاصله باید رو به دیوار..

صبرا و شتیلا دیگر برای همه آشناست. در ۱۸ – ۱۶ سپتامبر ۱۹۸۲ پیروان کتاب مقدس ، البته عهد کهنه و عتیق را می گویم، ریختند و تا توانستند از زن و کودک و مادر و فرزند و جنین و … همه را کشتند و خندیدند و مشروبی و … . در آن اردوگاه ها هیچ کس مسلح نبود ، اما با هواپیما و توپ خانه جوی خون راه انداختند.. این یعنی زبونی و ترس.. حتی .. دیدن یک کلوخ را هم نداشتند..  از جمعه شروع کردند و تا صبح شنبه.. و ۱۵۰۰ نفر در خون پاک خود غلتیدند.. و بی شرمی جدید.. تصویر شهدای آن اردوگاه ها را الان به در و دیوار زده اند و می گویند .. کیفر بزرگ.. حاخام شلومرگورن (با نام مستعار شومبول گوزن) مثل بقیه کتاب مقدس خوان ها ، افاضه کرده: آیین یهود در موقع جنگ، اجازه چنین کاری را می‌دهد (روزنامه هاآرتس، ۱۲/۱۲/۱۹۸۳).

و پاپ خندان و خوشحال ..

چرا که بر اساس ده فرمان کتاب محبت ! آمده است: بسوزانید ، بکشید ، گناه کنید ، غارت کنید ، هلاک کنید ، زنده مگذارید ، ذکوران را بکشید ، بالکل هلاک کنید ، یکی را هم زنده نگذارید.. زنان و اطفال را هم باقی نگذارید.. حتی حیوانات را هم ..  و  دیوانگانی هستند که به آن عمل کنند .. شما هم ککتان نگزد .. که اگر بگزد اسرائیل ناراحت می شود.. آن وقت هر آنچه اتفاق افتد ، کیفر بزرگ است..

مولای من ، پیامبر خدا ، ای حضرت موسای کلیم ، سلام خدا  بر شما . مرا ببخشید. اشتباه است دیگر . صرفا تشابه اسمی است. مجبورم . به هر حال اگر چنین می نویسم چون می دانم دل نازنین شما هم رنجیده است. برای تراویدن نسیم خنک بر دل زجر کشیده شما اینجا به بعد را می نویسم تا حساب شما را از موسای با شناسنامه صهیونیستی جدا کنند.

http://tehranpic.net/images/adczqg27jfca0jqr12y.jpg

خلاصه خدای ما نه ، بلکه خدای وحشتناک یهود به موسای با شناسنامه صهیونیستی ، دستور می دهد:

تثنیه ‌۲۰ : ۱۶ : اما از شهرهای این امتهایی که یهُوَه‌ خدایت، تو را به ملکیت میدهد هیچ ذی‌نفس(جان‌داری) را زنده مگذار. ۱۷ بلکه ایشان را یعنی حتیان و اموریان و کنعانیان و فَرِز‌ّیان و حِو‌ّیان و یبوسیان را چنانکه یهُوَه خدایت تو را امر فرموده است بالکل(همگی را) هلاک ساز. ۱۸ تا شما را تعلیم ندهند که موافق همة رجاساتی که ایشان با خدایان خود عمل می‌نمودند عمل نمایید. و به یهُوَه خدای خود گناه کنید.

موسای کتاب مقدس نیز به دستور خداوند عهد قدیم عمل نموده و گزارش می دهد که :

تثنیه ۲ :  ۳۳ : و یهُوَه خدای ما او را به دست ما تسلیم نموده او را با پسرانش و جمیع قومش زدیم. ۳۴ و تمامی شهرهای او را در آنوقت گرفته مردان و زنان و اطفال هر شهر را هلاک کردیم که یکی را باقی نگذاشتیم. ۳۵ لیکن بهایم را با غنیمت شهرهایی که گرفته بودیم برای خود به غارت بردیم.

تثنیه۳ :  ۴ : و در آنوقت همة شهرهایش را گرفتیم و شهری نماند که از ایشان نگرفتیم یعنی شصت شهر و تمامی مرزبوم اَرجوب که مملکت عوج در باشان بود. ۵ جمیع اینها شهرهای حصاردار با دیوارهای بلند و دروازه‌ها و پشت‌بندها بود سوای قُرای بی‌حصارِ بسیار کثیر. ۶ و آنها را بالکل‌ّ هلاک کردیم چنانکه با سیحون ملک حشبون کرده بودیم هر شهر را با مردان و زنان و اطفال هلاک ساختیم. ۷ و تمامی بهایم و غنیمت شهرها را برای خود به غارت بردیم.

در بخشی از گزارش تحریفی ، ببخشید تاریخی کتاب محبت ! ، حضرت موسای کلیم علیه السلام نه ، بلکه موسای با شناسنامه اسرائیلی،‌ از این که کودکان و زنان را نکشته و فقط آنها را اسیر کرده اند ،  خشمگین می شود و دوباره فرمان قتل آنها را صادر می کند:

سفر اعداد ۳۱ : ۷ : و با مدیان به طوری که یهُوَه موسی را امر فرموده بود جنگ کرده همة ذکوران را کشتند. ۸ و در میان کشتگان ملوک مدیان یعنی اِوی و راقَم و صور و حور و رابع پنج پادشاه مدیان را کشتند و بلعام بن‌بعور را به شمشیر کشتند. ۹ و بنی‌اسرائیل زنان مدیان و اطفال ایشان را به اسیری بردند و جمیع بهایم و جمیع مواشی ایشان و همة املاک ایشان را غارت کردند. ۱۰ و تمامی شهرها و مساکن و قلعه‌های ایشان را به آتش سوزانیدند. ۱۱ و تمامی غنیمت و جمیع غارت از انسان و بهایم گرفتند. ۱۲ و اسیران و غارت و غنیمت را نزد موسی و العازار کاهن و جماعت بنی‌اسرائیل در لشکرگاه در عربات موآب که نزد اردن در مقابل اریحاست آوردند.

۱۳ و موسی و العازار کاهن و تمامی آقایان جماعت بیرون از لشکرگاه به استقبال ایشان آمدند. ۱۴ و موسی بر رؤسای لشکر یعنی سرداران هزاره‌ها و سرداران صدها که از خدمت جنگ باز آمده بودند‌ غضبناک شد. ۱۵ و موسی به ایشان گفت: “آیا همة زنان را زنده نگاه داشتید؟ ۱۶ اینک اینانند که بر حسب مشورت بلعام بنی‌اسرائیل را واداشتند تا در امر فغور به یهُوَه خیانت ورزیدند و در جماعت یهُوَه وبا عارض شد. ۱۷ پس الآن هر ذکوری از اطفال را بکشید و هر زنی را که مرد را شناخته با او همبستر شده باشد بکشید. ۱۸ و از زنان هر دختری را که مرد را نشناخته و با او همبستر نشده برای خود زنده نگاه دارید.

/ 2 نظر / 59 بازدید
مازیار ش

با سلام و احترام دوست بزرگوار و ارجمند سپاسگزارم از محبت و لطف بی پایان شما که قدوم متبرک و سبز خود را بروی چشمانم گذاشتید و به خانه ی وبلاگی من سر زدید... هر دو مطلب اخیرتان را خواندم... جالب و خواندنی است... پوزش می طلبم از اینکه بدلیل مسافرتها و ماموریتهای متعدد کاری در یکماه اخیر، امکان ارتباط با وبلاگ تان و پاسخگویی زودتر به مهر و عنایت تان را نداشتم. همواره برایتان روزهایی زیبا و پرشکوه و دلی سرشار از امید و اندیشه ای مملو از درایت و تفکر و تعقل و قلمی پربار و هوشمند آرزومندم. شادکام و سلامت و موفق و بهروز باشید و برقرار و سعادتمند... ارادتمند...

دعوت مدارس اهل سنت به مناظره

سلام شما لینک شدید. " حقیقت سبز " اگه خواستید من رو با عنوان " دعوت مدارس اهل سنت به مناظره " لینک نمایید. من در وبلاگم پایگاه های زیر را به مناظره دعوت کردم. ۱ - وبلاگ حوزه علمیه اهل سنت خلیل آباد خواف ۲ - وبلاگ مکتب حضرت سمیه زاهدان ۳ - حوزه علمیه اهل سنت اشاعه التوحید زاهدان ۴ - وبلاگ حوزه علمیه الصدیق اهل سنت بیرجند ۵ - وبلاگ مدرسه اهل سنت صلاح الدین ایوبی ۶ - سایت مدرسه اهل سنت اسماعلیه قشم ۷ - سایت مدرسه اهل سنت علوم دینی کلاله ۸ - مدرسه علوم دینی امام شافعی زیوه - ارومیه ۹ - وبلاگ طلاب اهل سنت تالش و ...... http://www.iranmazhabi7.blogfa.com/ اللهم عجل لولیک الفرج یاحق